Hé, hallo!

Wat leuk dat je even digitaal kennis komt maken met ons. Het liefst ontmoeten we jou natuurlijk gewoon in het echt. Maar kijk gerust even rond en ontmoet het Dujob team. De mensen achter hét bemiddelingsbureau dat werk maakt van jouw talent. Waar we verder kijken dan je cv. Op zoek gaan naar jouw sterke eigenschappen, kwaliteiten en ontdekken waarin jij je graag wilt ontwikkelen. Zo vinden wij voor jou het meest uitdagende werk in de metaal, techniek en industrie. Via Dujob ontwikkel jij je talent verder. Met wie wil jij graag contact? Bel ons, mail ons of connect via LinkedIn…

Fokke Post
Accountmanager
06 10 02 05 21
fokke@dujob.nl
LinkedIn

Judith Bolding
Recruiter
06 10 02 05 63
judith@dujob.nl
LinkedIn

Anna Sosna
Recruiter
06 10 02 05 76
anna@dujob.nl
LinkedIn

Jesca de Best
Accountmanager
06 10 02 05 31
jesca@dujob.nl
LinkedIn

Heleen Reijenga
Recruitmentmanager
06 10 02 05 95
heleen@dujob.nl
LinkedIn

Albert-Jacob
Junior Recruiter
06 10 02 06 11
albert-jacob@dujob.nl
LinkedIn

Dubbele Ras
Operationeel Directeur/ Sales
06 23 69 92 96
dubbele@dujob.nl
LinkedIn

Jacco van der Wal
Junior Recruiter
06 10 02 05 23
jacco@dujob.nl
Linkedin